• Acasa
  • Despre noi
  • Cum functioneaza ?
  • Destinatii
    • City Break
    • Sejur
    • Vacanta Exotica
    • Circuit Europa
    • Vacante sub 100 Euro
  • Tarife
  • Blog
  • Contact

Vacanta in Zanzibar, Tanzania

    Numele (obligatoriu)

    Adresa de email (obligatoriu)

    Telefon (obligatoriu)

    Subiectul

    Mesaj

    Folosind acest formular de contact declar ca am citit politica de confidentialitate care se gaseste in meniul principal la rubrica: Cum functioneaza?

    Durata: 07 Mar 2021 - 19 Mar 2021
    Locatie: Zanzibar, Tanzania
    Pret: 770 EUR
    Expira la: 28 Februarie
    Vreau Vacanta!Cum Rezerv?

    Programul vacantei:

    • 7 martie, decolare aeroport Bucuresti Otopeni ora 06:30
    • 7 martie, Aterizare aeroport Zanzibar ora 20:00 (o escala de 2 ore)
    • Cazare 11 nopti la Mbuyuni Beach Village sau similar in camera dubla cu baie privata. Mbuyuni Beach Village, situat pe o plajă cu nisip alb, între Paje și Jambiani, include o piscină în aer liber și un restaurant. Camerele decorate cu mobilier local se află în bungalouri înconjurate de o grădină cu vegetație tropicală. Toate au birou, ventilator de tavan, plase de țânțari și balcon. Băile private sunt dotate cu duș și prosoape. Restaurantul servește preparate din bucătăria locală și din cea internațională și are vedere la ocean. Este pus la dispoziție și un bar care oferă gustări și băuturi. Mbuyuni Beach Village are o zonă de plajă privată. Printre facilitățile oferite se numără, de asemenea, un serviciu de schimb valutar, un depozit de bagaje, o recepție cu program nonstop și o terasă. Personalul vă poate ajuta să organizați activități pentru snorkeling, ciclism, drumeții și windsurfing. Puteți beneficia de servicii de masaj, disponibile la un cost suplimentar.
    • Plaja, soare, excursii, exotism, distractie.
    • 18 martie, decolare aeroport Zanzibar ora 21:30
    • 19 martie, aterizare aeroport Bucuresti Otopeni ora 13:30 (o escala de 4 ore)

    Ce include:

    • Avion pe ruta Bucuresti – Zanzibar – Bucuresti
    • Flexibilitate la biletele de avion. Puteti anula oricand gratuit, primind suma integral sub forma de voucher sau puteti modifica datele zborurilor.
    • Toate taxele de aeroport incluse
    • Bagaj de cala, 23 kg
    • Cazare 11 nopti la Mbuyuni Beach Village sau similar in camera dubla cu baie privata.
    • Mic dejun
    • Internet Wi-fi

    Cheltuieli suplimentare:

    • Transfer Aeroport – Hotel – Aeroport ( aprox 30 Euro de masina pe sens )
    • Excursii si alte cheltuieli personale
    • Comisionul de consultanta – Reprezinta tariful pe care il percepem pentru instructiunile de rezervare a acestei oferte si asistenta non stop pe care ti-o oferim pana la intoarcerea din vacanta. Iti trimitem sfaturi utile despre destinatiile in care urmeaza sa calatoresti, obiectivele ce merita vizitate, iti recomandam cele mai bune restaurante locale si aranjam impreuna transferuri, activitati, excursii la cele mai bune preturi.

    Important:

    • Plata biletelor de avion se va face in momentul rezervarii;
    • Plata hotelului se va face in momentul rezervarii;

    Social Share

    • google-share

    Info

    Zilnic, “vanam” cele mai bune oferte de vacanta cautand direct la companiile aeriene si hoteluri, evitand astfel intermediari si taxe ascunse, dupa care le postam pe site. Daca gasesti o destinatie care te atrage, apesi butonul “Vreau Vacanta“, imediat iti confirmam disponibilitatea ofertei si dupa plata comisionului de consultanta, iti trimitem instructiunile si toti pasii necesari pentru rezervare.

    Recomandarile Noastre

    Vacanta in Thailanda - Bangkok, Koh Samui, Krabi, Phuket

    15 Oct 2021 - 31 Oct 2021

    City Break in Porto

    10 Mar 2021 - 14 Mar 2021

    City Break in Amman, Iordania

    22 May 2021 - 18 May 2021
    Daca nu gasesti pe site o destinatie de vacanta care te inspira, trimite-ne o solicitare cu locul in care vrei sa calatoresti, perioada, numarul de persoane si in cel mai scurt timp te vom contacta pentru a pune la punct toate detaliile vacantei tale!

    Detalii Contact

    Bucuresti: Strada Elie Carafoli, Sector 1
    Tel : +40 768 753 601
    Email : contact@triphunter.ro

    Social Media

    City Break
    Roma, Venezia, Paris
    De la 100 Euro
    Vacanta exotica
    Sri Lanka, Thailanda, Maldive
    De la 600 Euro
    Copyright © 2014 triphunter.ro | web dev by creactivity